Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри, сумка месенджер, барсетка шкіряна, сумка Tiding Bag 73957
3 380 ₴
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73957 ID
- +380 (93) 166-31-99Lifecell
Шкіряна чоловіча чорна сумка-барсетка з ручкою Tiding Bag 73957

Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 25 х 6.
- Виробник: Туреччина;

Структура:
- (2) два великі автономні відділення на блискавці;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.

Опис:
Чорна чоловіча шкіряна сумка через плече з натуральної шкіри. Текстильний плечовий ремінь регулюється по довжині, фурнітура срібного кольору. Сумка має два основні автономні відділення на блискавках. З лицьового боку сумки розміщено дві кишені, з тильної - одна кишеня на блискавках. З таким месенджером можна ходити як на роботу, так і на прогулянку. У ньому достатньо місця, щоб помістити необхідний мінімум потрібних речей, гаджетів та дрібниць, які можуть знадобитися будь-якої хвилини.

Замовляйте чоловічу шкіряну сумку на ideawebstor.com.ua
Обирайте якісний аксесуар, який виглядає дорого, служить довго та робить життя зручнішим. Оформіть замовлення вже зараз на ideawebstor.com.ua — обмежена кількість в наявності!
🚚 Доставка та оплата
-
Доставка по Україні: компанією Нова Пошта
-
Оплата: готівкою або банківською карткою при отриманні

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 490 ₴













