Сумка месенджер чорна чоловіча зі шкіри через плече Tiding Bag M1254A
3 680 ₴
1 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: M1254A ID
- +380 (93) 166-31-99Lifecell
Чоловіча шкіряна чорна сумка через плече Tiding Bag M1254A

Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 21х24х6.
Структура
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) на лицьовій стороні дві кишені на блискавці (горизонтальний і вертикальний);
- (1) на тильній стороні вертикальний кишенька;
- (1) прихована кишенька;
- (2) два слоти під дрібні речі;
- Регульований наплічний ремінь.
Опис:
Класичний гарний аксесуар виконаний з високоякісних матеріалів. Цей стильний месенджер буде служити довго, оскільки модель комфортна і надійна. Аксесуар закривається накидним клапаном на магнітах і додатково металевої змійкою. Модель пошита з якісною підкладкою світлого кольору, шви виконані акуратно темною ниткою. Месенджер носиться на регульованому міцному текстильному ремінь зі шкіряною смужкою знімного типу. Аксесуар можна носити на плечі з допомогою текстильного ременя з шкіряною смужкою знімного типу, що легко регулюється по довжині.
Замовляйте чоловічу шкіряну сумку на ideawebstor.com.ua
Обирайте якісний аксесуар, який виглядає дорого, служить довго та робить життя зручнішим. Оформіть замовлення вже зараз на ideawebstor.com.ua обмежена кількість в наявності!
🚚 Доставка та оплата
-
Доставка по Україні: компанією Нова Пошта
-
Оплата: готівкою або банківською карткою при отриманні



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 690 ₴













