Шкіряний месенджер чоловічий Чоловіча шкіряна сумка через плече чорна Tiding Bag
3 980 ₴
1 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 711511 ID
- +380 (93) 166-31-99Lifecell
Чоловіча шкіряна сумка через плече чорна Tiding Bag 711511

Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ): 23 х 26 х 8.
- Виробник: Туреччина;
Структура
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) кишеня для дрібниць;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці з тильного боку.
Опис:
Цей шкіряний месенджер вертикального типу виготовлений у чорному кольорі. Має фактурну поверхню шкіри. Усередині сумки передбачена текстильна підкладка. Колір фурнітури — срібло. Плечовий ремінь обладнаний функцією регулювання довжини. Прекрасно підійде як повсякденний аксесуар. Сумка має стильний та лаконічний вигляд.
Замовляйте чоловічу шкіряну сумку на ideawebstor.com.ua
Обирайте якісний аксесуар, який виглядає дорого, служить довго та робить життя зручнішим. Оформіть замовлення вже зараз на ideawebstor.com.ua — обмежена кількість в наявності!
🚚 Доставка та оплата
-
Доставка по Україні: компанією Нова Пошта
-
Оплата: готівкою або банківською карткою при отриманні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 790 ₴













