Шкіряний Чоловічий Мессенджер із Натуральної Шкіри Tiding Bag SK N5386
2 680 ₴
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: N5386 ID
- +380 (93) 166-31-99Lifecell
Чоловіча сумка-барсетка шкіряна через плече чорна Tiding Bag SK N5386

Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18 х 21 х 7.

Структура:
- сумка має регульований ремінь через плече;
- сумка має два відділення, які застібаються за допомогою блискавок;
- сумка виготовлена з натуральної шкіри з застосуванням якісної фурнітури;
- сумка вміщає формат А5.

Опис:
Практична чоловіча сумка виготовлена з якісніх матеріалів: натуральної шкіри, текстильної підкладки та металевої фурнітури. Чоловіча сумка має зручний регульований ремінь через плече. Ця шкіряна сумка-месенджер має два відділення, які закриваються за допомогою блискавок. На тильній стороні сумки розташована кишеня, який так само закривається за допомогою блискавки. На своїй лицьовій частині ця шкіряна сумка має ще дві кишені, які так само закриваються за допомогою блискавок.

Замовляйте чоловічу шкіряну сумку на ideawebstor.com.ua
Обирайте якісний аксесуар, який виглядає дорого, служить довго та робить життя зручнішим. Оформіть замовлення вже зараз на ideawebstor.com.ua — обмежена кількість в наявності!
🚚 Доставка та оплата
-
Доставка по Україні: компанією Нова Пошта
-
Оплата: готівкою або банківською карткою при отриманні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 190 ₴













