Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече чорна Tiding Bag M32432
3 380 ₴
1 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: M32432 ID
- +380 (93) 166-31-99Lifecell
Чоловіча сумка-барсетка через плече шкіряна чорна з ручкою Tiding Bag M32432

Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 26 х 6.

Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня врізна кишеня на блискавці.

Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної телячої шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним та діловим одягом. Для носіння можна використовувати коротку ручку або плечовий ремінь, регульований по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру.
Замовляйте чоловічу шкіряну сумку на ideawebstor.com.ua
Обирайте якісний аксесуар, який виглядає дорого, служить довго та робить життя зручнішим. Оформіть замовлення вже зараз на ideawebstor.com.ua — обмежена кількість в наявності!
🚚 Доставка та оплата
-
Доставка по Україні: компанією Нова Пошта
-
Оплата: готівкою або банківською карткою при отриманні

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 690 ₴












