Бінокль тактичний водостійкий для полювання та риболовлі туризму Comet W13 (10x42A) waterproof зелений у чохлі
2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: W13-1042A ID
+380 (68) 390-85-48
Kyivstar- +380 (93) 166-31-99Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль тактичний водостійкий для полювання та риболовлі туризму Comet W13 (10x42A) waterproof зелений у чохлі

Бінокль COMET W13-1042A
Міцний і надійний бінокль від відомого бренду COMET, створений для найвимогливіших користувачів.
Опис:
- Професійний оптичний інструмент, що ідеально працює за будь-яких обставин.
- Об'єктив діаметром 42 мм і фіксоване 10-кратне збільшення забезпечують чітке та деталізоване зображення.
- Використовує систему призм PROOF з оптичним склом BaK-4, що гарантує яскраве, чисте та різке зображення.
- Чудова видимість навіть у темну пору доби та ввечері завдяки багатошаровому антивідблисковому покриттю XR-FMC та УФ-фільтра.
- Надзвичайно міцна конструкція з гумовою бронею для захисту внутрішніх компонентів і забезпечення надійного хвату за будь-яких умов.
- Начники Twist-Up дають змогу зручно налаштовувати бінокль для індивідуальних потреб користувача.
- Діоптрійна корекція (+/-3) в правому окулярі для адаптації під особливості зору користувача.
- Водонепроникність класу IPX7 забезпечує захист від води навіть за несприятливих погодних умов.
Комплектація:
- Бінокль COMET
- Захисні ковпачки
- Футляр із поясом
- Серветка для чищення
- Ремінь на шию
- Картонна коробка
Технічні характеристики:
- Модель: W13-1042A
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Діаметр окуляри: 22 мм
- Лінійне поле зору: 102 м / 1000 м
- Кутове поле зору: 6,3°
- Призми: PROOF
- Оптичне скло: БаК-4
- Фокусна відстань: 17 мм
- Близький фокус: 2 м
- Клас водонепроникності: IPX7
- Покриття: XR FMC
- Регулювання фокусу: зовнішня центральна
- Вихід на штатив: так
- Корекція діоптрій: Так, у правому окулярі
- Колір: зелений
- Вага: 616 г
- Розмір: 160x53x131 мм
- Виробник: COMET
Цей бінокль чудово підійде як для професійного використання, так і для спостережень за природою, подорожей, мисливства або розважальних заходів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comet |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Фокусна відстань | 17 мм |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 53 мм |
| Вага | 0.616 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна Реєстрації | КНР |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Термін придатності | не обмежений |
| Виготовлено | 2022 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴










