Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ION8 |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 143 г |
| Высота | 224 мм |
| Диаметр | 78 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пищевой пластик |
| Объем | 750 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бутылка для напитков |
| Пользовательские характеристики | |
| RECYCLON® | це екологічно чистий, легкий і безпечний пластик нового покоління, який активно використовується у виробництві пляшок бренду ION8. |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Матеріал пляшки | Recyclon™ (не містить бісфенол-А) |
| Температурний діапазон: | від -5°C до 96°C |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴








